YouTube може стати платним вже цього тижня

YouTube може стати платним вже цього тижня

Компанія Google планує ввести платний доступ до деяких відеоканалів на YouTube. Таким чином компанія намагається отримати додаткове джерело доходу.

Власник відеопорталу YouTube компанія Google може оголосити вже на цьому тижні про запуск нової послуги свого ресурсу.

Компанія планує ввести платну підписку на деякі канали за $ 1,99 на місяць, повідомляє Комерсант-Україна з посиланням на Financial Times.

За словами джерел, знайомих з планами Google, нова політика пошириться приблизно на 50 відеоканалів, а їх оператори отримають можливість створювати нові види контенту, такі як ТБ-шоу чи фільми.
Читайте також: Світові IT-гіганти звинуватили Google у недобросовісній конкуренції

Метою можливого нововведення на YouTube є отримання другого джерела доходів крім розміщених на сервісі рекламних роликів.

На часі кількість реклами на ресурсі та інших подібних відеохостингах продовжує зростати. За оцінками eMarketer, прибуток від цифрової відеореклами збільшиться за рік майже вдвічі - з $ 2,93 млрд в минулому році до $ 4,14 млрд в 2013 році.

Левова частка цієї виручки припадає на YouTube. Аналітики очікують зростання доходів сервісу від рекламних оголошень з $ 1,3 млрд в 2012 році до $ 2 млрд до кінця 2013 року. За кілька наступних років цей показник може сягнути позначки в $ 15 млрд.

Однак представники YouTube поки що ніяк не коментують це, заявляючи, що компанія "планувала створення передплатнлї платформи, яка могла б надати ще більше висококласного контенту для користувачів".

Херсонцы в твиттере