YouTube може стати платним вже цього тижня

Компанія Google планує ввести платний доступ до деяких відеоканалів на YouTube. Таким чином компанія намагається отримати додаткове джерело доходу.

Власник відеопорталу YouTube компанія Google може оголосити вже на цьому тижні про запуск нової послуги свого ресурсу.

Компанія планує ввести платну підписку на деякі канали за $ 1,99 на місяць, повідомляє Комерсант-Україна з посиланням на Financial Times.

За словами джерел, знайомих з планами Google, нова політика пошириться приблизно на 50 відеоканалів, а їх оператори отримають можливість створювати нові види контенту, такі як ТБ-шоу чи фільми.
Читайте також: Світові IT-гіганти звинуватили Google у недобросовісній конкуренції

Метою можливого нововведення на YouTube є отримання другого джерела доходів крім розміщених на сервісі рекламних роликів.

На часі кількість реклами на ресурсі та інших подібних відеохостингах продовжує зростати. За оцінками eMarketer, прибуток від цифрової відеореклами збільшиться за рік майже вдвічі - з $ 2,93 млрд в минулому році до $ 4,14 млрд в 2013 році.

Левова частка цієї виручки припадає на YouTube. Аналітики очікують зростання доходів сервісу від рекламних оголошень з $ 1,3 млрд в 2012 році до $ 2 млрд до кінця 2013 року. За кілька наступних років цей показник може сягнути позначки в $ 15 млрд.

Однак представники YouTube поки що ніяк не коментують це, заявляючи, що компанія "планувала створення передплатнлї платформи, яка могла б надати ще більше висококласного контенту для користувачів".

Херсонские городские грибы
Иногда грибы можно встретить в Херсоне прямо посреди города. На вид они очень даже красивы, вот только кушать эти "городские грибы" категорически не рекомендуется...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net