Олена Урсуленко: Єдина команда – реальні справи

Місцеві вибори. Сьогодення та майбутнє Херсона. Такі важливі теми напередодні виборів обговорили викладачі Херсонської державної морської академії з народним депутатом України Андрієм Гордєєвим та відомим громадським діячем, підприємцем, кандидатом на посаду Херсонського міського голови Оленою Урсуленко.

«Єдина команда – реальні справи. Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» веде на місцеві вибори потужну команду фахівців-управлінців, які своїм ключовим ідеологічним завданням вбачають подальше реформування держави і побудову розвинутих, самоврядних громад на місцях, які отримають можливості вільно організовувати власне життя у своєму місті та контролювати дії місцевої влади. Команда «Солідарності» - основа безпеки держави, а безпека держави – це безпека кожного з нас. Зупинили війну – відродимо країну», – наголосила Олена Урсуленко.

«Ми з моїми колегами, народними депутати України від Херсонської області, заявили про підтримку на виборах на посаду Херсонського міського голови Олени Урсуленко. Вона володіє всіма необхідними якостями для плідної роботи у якості міського голови. Підтримавши на виборах «Солідарність», ви отримаєте команду, яка буде підзвітна і залежна від думки виборців – вашої думки. Ви отримаєте гарантований взаємозв'язок місцевих депутатів із центральними органами влади.

На основі наших спільних цінностей ми побудуємо оновлену державу. Команда «Солідарності» готова взяти на себе таку відповідальність і своїми реальними справами виправдати довіру кожного громадянина. 25 жовтня прийдіть та проголосуйте за кандидата від єдиної команди», – закликав Андрій Гордєєв.

Херсонцы в твиттере