Чверть українців труяться неякісною водою

Кожен четвертий українець завдає шкоди своєму здоров'ю через споживання недоброякісної води.

Про це свідчать дані ООН, повідомляє «Радіо свобода».

Додаткові загрози створює виробництво, яке часто супроводжується викидами неперероблених стічних вод, що забруднюють довкілля, відзначає видання.

Голова парламентського комітету з екологічної безпеки Ірина Сех наголошує на критичному стані з використанням та охороною водних ресурсів у цілому.

За її словами, протягом останніх чотирьох скликань парламентарями не було внесено жодних змін до водного кодексу України, через що на берегах річок з численними порушеннями будують різноманітні котеджі чи відпочинкові комплекси.

Крім того, Ірина Сех підкрелює, що розподіл бюджетних коштів, виділених на Загальнодержавну цільову програму "Питна вода", від 2010 року здійснювали нерівномірно та непрозоро.

«У 2010 році кошти програми передбачалися лише для двох регіонів: АР Крим (11,2 мільйона гривень) та Луганської області (20,6 мільйона гривень). Але, за результатами аудиту Рахункової палати України, жоден із передбачених 49 проектів у АР Крим не був введений у експлуатацію», - констатує вона.

Сех додає, що під час ухвалення бюджету на 2013 рік коштів на програму «Питна вода» взагалі не передбачили.

Тим часом вчені прогнозують, що до 2025 року понад три мільярди жителів планети будуть страждати від нестачі води, дефіцит прісної води до цього часу збільшиться до двох трильйонів кубічних метрів на рік.

Нагадаємо що, Мінрегіон на 2013 рік на реалізацію держпрограми «Питна вода України» просив в уряду 600 мільйонів гривень.

А зачем в Херсоне убирать снег?
Этим вопросом, судя по ситуации на дорогах города, не очень озабочены в мэрии Херсона: придёт весна - снег и так растает, так зачем сейчас его убирать...
Шаг Херсон
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net