100 днів ВР: працювали 8 днів, 6 разів билися і «проїли» 230 мільйонів

Перший ювілей Верховної Ради. Народні обранці VII скликання на службі в народу провели вже 100 днів.

Чим тільки не займалися депутати за цей період під куполом! Блокували, билися, сварилися, ломали двері, різали паркан під Верховною Радою... та навіть вчилися (хтось вивчав українську мову, а хтось – гарні манери).

Зі ста календарних закони у сесійній залі під куполом приймали лише вісім днів. Підготовували понад тисячу законопроектів, ухвалили 11. В інший час відпочивали, святкували, працювали в комітетах та блокували трибуну. Президію брали в облогу через Юлію Тимошенко, зневагу до української мови, неперсональне голосування та позбавлення мандата Сергія Власенка.

Іноді доходило до бійок. За підрахунками ТВі, депутати билися шість разів.

Всі разом повчали Воломира Рибака, як головувати на засіданні. Особливо старався екс-спікер Арсеній Яценюк. Володимир Рибак обіцяв йому надолужити згаяне. "Дякую за допомогу, через рік я також зможу вам давати поради", – обіцяв Рибак.

До речі, Арсеній Яценюк вважає, що Верховна Рада працює не так уже й погано.

"Могло бути краще, а могло і гірше! У "регіоналів" немає більшості, вперше за три роки Янукович не має впливу на парламент. І це, напевно, головний висновок", – вважає Яценюк.

Парламентська ж більшість навпаки – дуже самокритична й невдоволена парламентською кризою.

"Роботи дуже багато. Поки що замість роботи – політиканство. Я роботою Верховної Ради не задоволений, собі постав би два", – зізнається "регіонал" Ярослав Сухий.

Його колега Вадим Колесніченко взагалі відпрацював на "одиничку".

"Кіл – це максимум, чого заслуговує цей парламент. У нас там закони лежать – а ми невідь-чим займаємося", – обурюється Колесніченко.

Попри різні оцінки, всі депутати три місяці отримували однаково повні зарплати. Гроші йшли й на роботу апарату Ради. Тож за сто днів свого існування новий парламент освоїв 230 мільйонів гривень.

Средневековье на Херсонщине
Ознакомиться с реконструкцией вещей быта, примерять доспехи и костюмы и даже выстрелить из средневекового лука можно в музее живой истории «Олешье»...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net