Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/140313_09.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Міністр вибачився перед водіями за дороги

Міністр вибачився перед водіями за дороги

Міністр вибачився перед водіями за дороги

Міністр інфраструктури Володимир Козак вибачився перед українцями за погані дороги.

Про це він заявив на брифінгу в середу, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Я думаю, що це було б справедливо, і я, звичайно, приношу свої вибачення за ту якість доріг, яка в нас є", - сказав Козак.

Міністр запевнив, що Мінінфраструктури буде робити все, щоб виправити ситуацію.

"На жаль, мої вибачення чи навряд принесуть якесь задоволення нашим водіям, але, прагну запевнити, що ми маємо намір у цьому питанні зробити всі кроки, які принесуть задоволення нашим громадянам", - сказав Козак.

Як відомо, через катастрофічний стан дорожнього покриття Укравтодор потрапив під шквал критики.

Працівників Укравтодора обвинувачували в розтраті коштів і недбалості. Автовласники влаштовували акції протесту під Кабміном і Міністерством інфраструктури із приводу стану доріг.

В Facebook з'явилася група "Я ненавиджу Укравтодор".

У самому відомстві пояснили, що дороги вбила погода. За даними Укравтодору взимку, що минула, ями утворювалися на 178 тис. 160 кв. м основних доріг загального користування державного значення, що у два рази перевищує значення для середньостатистичної зими.

На сьогодні в Укравтодорі заявляють, що відремонтували 98% проблемних ділянок доріг.

Херсонцы в твиттере