За кілограм худоби селянам обіцяють доплачувати по 2,5 гривні

На програму дотацій за здані на переробні підприємства ВРХ та свиней в першому півріччі 2013 року передбачено спрямувати 15 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Згідно повідомлення, саме таким чином, держава стимулюватиме надходження на переробні підприємства худоби від господарств населення.

«Цього року ми розпочинаємо програму виплати дотацій населенню, членам сільгоспкооперативів, а також, що особливо важливо, фермерським господарствам, за здану на переробні підприємства великовагову худобу та свиней. Зокрема, за реалізовану з 1 січня цього року переробним підприємствам худобу вагою понад 330 кілограмів розмір дотації становитиме 2,50 гривні за кілограм. А за свиней – 1 гривня та 1,50 гривні, залежно від загальної ваги тварини», ? наголосив Микола Присяжнюк.

Отже, у момент здачі на забій ВРХ повинна важити не менше 330 кг живої ваги. Так, для прикладу, за проданого бичка вагою 400 кілограмів селянин отримає дотацію в розмірі 1000 гривень, а за продану свиню вагою, наприклад, 115 кг живої ваги дотація становитиме 172 гривні.

«Хочу наголосити на тому, що підтримка селян відтепер відбуватиметься у двох напрямках: як за те, що селяни залишатимуть молодняк ВРХ на відгодівлю та утримання (починаючи з минулого року виплачується 1000 гривень за голову), так і за те, що цей молодняк буде зданий на переробні підприємства.

Саме такі форми підтримки дадуть змогу отримати максимальний результат та ще більше мотивувати власників селянських господарств займатися і м'ясним, і молочним скотарством», ? наголосив Микола Присяжнюк.

Херсонские городские грибы
Иногда грибы можно встретить в Херсоне прямо посреди города. На вид они очень даже красивы, вот только кушать эти "городские грибы" категорически не рекомендуется...
ab
rib
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net