Покладався на долю та глядачів

Іван АНТИПЕНКО. ( новий день № 5 (5052) 31.01.13)

Рік тому Херсонщина вболівала за свого земляка Віктора Романченка, який переміг у всеукраїнському естрадному шоу «Х-Фактор», а ще роком раніше став кращим серед учасників «Х-Фактор онлайн». Хочеться сподіватися, що приклад нашого земляка успішно унаслідує ще один представник нашої області, котрий у 3-му сезоні став переможцем «Х-Фактор онлайн» — новокаховчанин Ігор КОРЧАГІН.
Кореспондент «НД» зв'язався з молодим співаком по телефону, щоб поспілкуватися щодо його участі і перемоги в популярному телевізійному шоу та про подальші плани в кар'єрі.
— Ігорю, найперше вітаю тебе з вагомим успіхом! Скажи, вірив, що переможеш?
— Дякую. Звичайно, вірив і намагався йти до кінцевої мети, використовуючи свої вміння, а далі — сподівався на долю й на підтримку глядачів. Але якщо б не переміг, то не засмучувався б, а далі пробував себе в інших конкурсах.
— Хто найбільше підтримував тебе протягом участі в шоу?
— Я думаю, що це всі люди, котрі мене оточують. Після першого ефіру за мене жваво вболівав Бериславський педагогічний коледж, в якому я навчаюся на 4-му курсі. Це й мої рідні та друзі, котрим я дуже вдячний. Звичайно, одразу довелося чути й недоброзичливі відгуки, але я на сцені не перший день, тож звик до таких проявів уваги і навчився не сприймати їх близько до серця.
— Які відчуття від великої сцени і атмосфери «Х-Фактору»?
— На такому рівні я виступаю вперше, але репетиції перед виступами допомагають звикнути до формату сцени. Загалом атмосфера дуже сподобалася. Всі оператори, звукорежисери, відповідальні за декорації знають свою роботу до дрібниць, адже йде прямий ефір і помилятися не можна. Кожен намагається підбадьорювати учасників, жартувати, піднімати настрій.
— Як обирав репертуар?
— Усі учасники пропонують список пісень, кожного попередньо прослуховують і обирають один твір для виконання під час ефіру. З одного боку, це погано, бо співаєш не зовсім те, що хотів, але в моєму випадку зміна пісні для першого виступу зіграла на користь, і вона сподобалася глядачам. Хоча в ній не можна було повністю продемонструвати вокал. Проте для такого шоу, як «Х-Фактор», це не найголовніший компонент.
— Чим займаєшся останнім часом?
— В коледжі я навчаюся за спеціальністю вчителя молодших класів, тож зараз проходжу практику в одній зі шкіл Нової Каховки.
— Мабуть, діти постійно просять автограф?
— Коли прийшов на практику, мене вітали, впізнавали. Вони знають, що я переміг, але для учнів 3-го класу це не настільки масштабна подія, як для мене. А от деякі старшокласники вже стали моїми фанатами і приходили по автограф, говорили, що вболівали за мене.
— Як розцінюєш свої шанси на перемогу в новому сезоні?
— Спочатку треба пройти відбірні тури, потрапити до 50-ки, а потім до 12-ки кращих учасників. Чесно кажучи, дуже складно говорити про свої шанси: для перемоги ще треба багато зробити, та головне — сподобатися журі й глядачам, котрі за мене голосуватимуть. Для цього матиму більше виступів, співатиму різні пісні, в яких постараюся розкрити свої найкращі артистичні якості.
— Бажаю тобі успіхів!