Стережіться — загроза життю!

Сергій Осолодкін, Дарина Дишкант//Акценти №22(325) 04.07.2013

Від місцевої влади міста Херсона ми не перестаємо чути запевнення у тому, що вона днями й ночами тільки і робить, що дбає про те, аби мешканцям міста жилося якомога краще...

Чи насправді це так? Фотографії свідчать самі за себе...

Досить часто, особливо в «історичній» частині міста, можна спостерігати ганебне явище: на голови людям падають дерева.

Аварійні дерева повинні ліквідувати комунальники... але, на жаль, роботи з усунення «потенційних убивць», у нашому місті, можна спостерігати тільки тоді, коли катастрофа вже сталася.

Якщо пригадати нещодавні бурі, то можна констатувати, що більша частина зламаних дерев спостерігалась у «старому» центрі міста, т.т. це були ті самі дерева, які саджали ще наші прабабусі і дідусі, якщо вони не росли там із часів Катерини II, яка заснувала місто ще 235 років тому. От якби цих «стариганів» було прибрано вчасно, то, скоріш за все, можна було б уникнути такої кількості зламаних гілок, стовбурів дерев, а постраждалих і взагалі б могло не бути.

Можна згадати і те, як кілька місяців тому засохле дерево, що «росло» на вулиці Миру, впало на машину, і через халатність комунальників постраждали невинні люди, які у цей час знаходились біля автотранспорту.

На жаль, таких прикладів можна наводити досить багато, але вони все одно не впливають на добросовісну роботу комунальних служб. Тож доводиться виживати самотужки.

Жителі вулиці Бєлінського вирішили не чекати, коли все ж таки на їхню проблему звернуть увагу, і почали діяти. На старе дерево, яке от-от звалиться, повісили застереження для пішоходів та автомобілістів: «Опасная зона!!! Дерево в аварийном состоянии!!! Господам властям НАПЛЕВАТЬ!!! ЖЗКу, Горисполкому, Зеленхозу...».

Як розповіли нам мешканці прилеглих будинків, вони неодноразово звертались зі скаргами до міськвиконкому, до керівництва ЖЕКу, в інші інстанції. Але, як завжди, людей ніхто не почув. Дерево, яке продовжує триматись тільки завдяки скотчу, у найближчому майбутньому, все ж таки завалиться, і дай Бог, щоб у цей момент ніхто не проходив повз нього.

Не краща ситуація і навколо найкрутішого ресторану міста «Платан».

Усе б нічого, та от тільки іржаве залізо, не просто загрожує вночі розідрати комусь голову (адже висота «козирка» складає всього 1,5 метри), а й залишити перехожого без очей, якщо він вчасно не встигне ухилитися...

У місті існує спеціальна інспекція (знаходиться від вказаного місця буквально у 2-х кварталах), в обов'язки якої входить спостереження за відповідними об'єктами, і саме вона має право не тільки «журити», а й виставляти штрафні санкції за порушення безпеки і т.і.

Та, мабуть, безпека городян і тут не це цікавить владу...

Хочемо вірити, що відповідні комунальні служби все-таки звернуть увагу на проблеми міста і усунуть «невеличку проблему» для міста, і таку величезну для мешканців вулиці Бєлінського (дерево)... Віримо, що не залишиться осторонь вирішення питання безпеки життя городян і спецінспекція, і хтось із її працівників та прогуляється у бік «будівництва» на вул. Робочій...