Херсонскі депутати - проти гласності

Сергій Осолодкін (Акценти  № 9 (312) 3.04.13)

Під час пленарного засідання XXV сесії Міської ради, VI скликання, що відбулася 29 березня, депутати провалили проект рішення «Про затвердження «Порядку здійснення членами територіальної громади міста Херсона контролю за проведенням капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків за рахунок коштів міського бюджету».

Результати голосування: «за» - 33, «проти» - 2, «утрималися» - 4, «не голосувало» - 18.

Голосування відбувалося під пильним оком нардепа Сальдо та під чуйним керівництвом його вірного «Санчо Панси» Зої Бережної (якщо не за статурою (ісп. «рапза» - пузо, брюхо, живіт), то за суттю - точно.

Проект рішення передбачав, що гроші, які будуть виділятися на проведення ремонтів у сфері ЖКГ, перед проведенням тендера, будуть не тільки проходити процедуру «громадського обговорення», але й громадськість зможе надавати свої пропозиції тендерному комітету .(або заперечення) щодо кожного окремого суб'єкта, який претендує на виконання робіт, що у свою чергу не тільки могло б поліпшити якість виконаних робіт, але й прибрало б від їх виконання «ліві» «підкришні» окремим працівникам виконкому фірми та фірмочки, готові працювати не задля споживача, а за «відкати», а якою при цьому буде якість - нікого не цікавить.

Проект також передбачав, що витрачатися кошти повинні були б під пильним оком громадськості та в обов'язковому порядку, за участі представника будинку або ОСББ, на якому виконуються планові роботи, що на 100% забезпечило б контроль за якістю.

Питання готували не один день і навіть не один місяць.