«Зустрінь весну з «Чорноморцем»

«Зустрінь весну з «Чорноморцем»

Вже багато років, двічі на тиждень, колектив редакції газети «Чорноморець» робить новий запис в сторічну історію міста Скадовська та всього району. Тому по домашньому тепло вітали колектив газети у Скадовському районному будинку культури.

Газета «Чорноморець» постійно інформує про важливі і цікаві, приємні, а часом і не дуже приємні події, розповідає про успіхи, нарікає на невдачі, розмірковує про високе і не забуває про буденне, повертає спогадами у минуле і мріє про майбутнє.

Нині газету творить колектив нового покоління журналістів - редактор Підгородецька Тетяна має досвід роботи у найавторитетніших засобах масової інформації Херсонщини, а півроку тому приїхала до рідного міста, аби підняти скадовську газету на новий якісний рівень. Сьогодні газета значною мірою складається з тих матеріалів, з тих тем, які і надсилають до редакції, і самі пишуть чи підказують читачі.

У цей день не забула газета палких і своїх шанувальників – читачів, яких було запрошено на сцену та вручено цінні подарунки. Серед них: найактивний дописувач, член районної ради ветеранів – Золотухіна Надія Федосіївна, найпалкіший читач газети «Чорноморець», який завжди пише, телефонує – це житель с. Антонівка, Кіряхно Леонід Сидорович. Також відзначили подарунками юнкорів, які ще навчаються в школі, але вже сьогодні є справжніми помічниками редакції – це учениця Скадовської гімназії Тетяна Пирогова та учениця Скадовської ЗОШ №3 Олена Власова.

Учасникам акції вручені цінні подарунки. Визначено також і головного переможця. Ним став Пудов Валерій Михайлович, житель м. Скадовська. А святкову атмосферу заходу створювали художні колективи районного будинку культури.

За матеріалами http://www.skadovsk.com/