Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/020313_22.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати

На Херсонщині відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати

На Херсонщині відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати

Захист конституційного права громадян на оплату праці є одним з пріоритетних напрямів діяльності прокуратури.

Органами прокуратури приділяється особлива увага погашенню заборгованості із заробітної плати, стан законності у цій сфері перебуває під постійним контролем прокурорів всіх рівнів.

Так, прокуратурою області перевірено додержання законодавства про оплату праці на ПАТ «Херсонський завод карданних валів», повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Встановлено, що, починаючи з вересня минулого року, на підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати перед майже 500 працівниками, яка на даний момент складає понад 2 млн. грн.

Слід зазначити, що керівництво заводу неодноразово притягувалося до адміністративної відповідальності, але так і не почало виплачувати заробітну плату. Порушення закону аргументувалися скрутним матеріальним становищем та першочерговими витратами на виробничі потреби.

Однак перевірка показала, що підприємство в першу чергу закупало товари, роботи та послуги, у яких не мало нагальної потреби. Таким чином заробітна плата працівникам не виплачувалася безпідставно.

Відомості про кримінальне правопорушення занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 175 КК України. Досудове розслідування триває.