На Херсонщині відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати

Захист конституційного права громадян на оплату праці є одним з пріоритетних напрямів діяльності прокуратури.

Органами прокуратури приділяється особлива увага погашенню заборгованості із заробітної плати, стан законності у цій сфері перебуває під постійним контролем прокурорів всіх рівнів.

Так, прокуратурою області перевірено додержання законодавства про оплату праці на ПАТ «Херсонський завод карданних валів», повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Встановлено, що, починаючи з вересня минулого року, на підприємстві існує заборгованість із виплати заробітної плати перед майже 500 працівниками, яка на даний момент складає понад 2 млн. грн.

Слід зазначити, що керівництво заводу неодноразово притягувалося до адміністративної відповідальності, але так і не почало виплачувати заробітну плату. Порушення закону аргументувалися скрутним матеріальним становищем та першочерговими витратами на виробничі потреби.

Однак перевірка показала, що підприємство в першу чергу закупало товари, роботи та послуги, у яких не мало нагальної потреби. Таким чином заробітна плата працівникам не виплачувалася безпідставно.

Відомості про кримінальне правопорушення занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 175 КК України. Досудове розслідування триває.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net