Більше 600 дітей Херсонщини знайшли батьків

У 2012 році для 639 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було знайдено родини, що на 138 дітей більше ніж за 2011 рік. Як повідомляє прес-служба ОГА із посиланням на оперативні дані служби у справах дітей облдержадміністрації, найбільш поширеною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, залишається опіка та піклування.

Так, станом на 31 грудня 2012 року з 3170 дітей вказаної категорії 2119 дітей виховуються в сім'ях опікунів та піклувальників, які відповідно до статті 63 Цивільного кодексу України, здебільшого є родичами підопічних.

Значного поширення в області набули прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. За статистичними даними, станом на 31 грудня 2011 року, в таких родинах проживали 411 дітей, за даними на 31 грудня 2012 року - 491 особа.

Також, позитивним є той факт, що кількість усиновлень дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не зменшилася.

Питання щодо забезпечення пріоритетного права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходиться на постійному контролі обласної державної адміністрації.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net