"Нова інформаційна ера" на Херсонщині ще не почалася?

"Нова інформаційна ера" на Херсонщині ще не почалася?

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оприлюднив результати моніторингу інформаційного наповнення веб-сайтів органів виконавчої влади країни.

Моніторинг, головна мета якого - оцінити рівень інформаційного наповнення і зручності доступу до оприлюдненої інформації, тривав з 15 жовтня до 15 грудня минулого року.

Авторитетна комісія переглянула і оцінила 76 веб- сайтів, зокрема міністерств та облдержадміністрацій. Максимальний показник наявності інформації мають веб-сайти Вінницької, Волинської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської облдержадміністрацій. Найменше забезпечене представлення інформації на веб-сайтах Ради Міністрів АР Крим, Львівської, Івано-Франківської ОДА.

А що ж веб-сайт Херсонської облдержадміністрації?

Навіть після недавнього «оновлення» і «модернізації» він столичних фахівців нічим винятковим не вразив. Особливо низьким є показник наявності інформації. Тут «інтернет-вітрина» Херсонщини разом із сайтами Львівської та Івано-Франківської ОДА, а також Радміну АР Крим увійшла до четвірки найгірших в Україні.

Оцінка, на мій погляд, цілком справедлива. Веб-сайт Херсонської ОДА може приваблювати хіба що зовнішнім виглядом. А от його «начинка» іноді не витримує ніякої критики, інформація на сайті далеко не завжди «першої свіжості», вона передозована липовим «медом», а факти (як от у випадку з продовольчими ярмарками до Дня незалежності України) ще й перекручені. До всього ж, авторам сайту, відчувається, бракує простого журналістського професіоналізму і елементарної грамотності.

Василь Піддубняк//Новий день №2 (5049) 10 січня 2013р.

 

P.S: Нагадаємо, що у вересні місяці минулого року в облдержадміністрації презентували оновлений офіційний сайт державної установи, який мав розпочати «нову інформаційну еру» на Херсонщині. Проте в Києві схоже цю «еру» не оцінили...