Податківці Херсонщини візьмуть на облік обладнання для виробництва алкоголю та тютюну

За ініціативою Міндоходів розроблений та зареєстрований у парламенті урядовий законопроект , яким пропонується запровадити державну реєстрацію обладнання, що використовується для виробництва підакцизних товарів – спирту, алкогольних напоїв, тютюну тощо.

Це, на думку фахівців міністерства, дозволить ефективно контролювати обіг таких товарів та не допустити появи на ринку «фальсифікату», а також унеможливить приховування інформації про справжні обсяги виробництва, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Дані про все наявне обладнання на українських підприємствах будуть внесені до відповідного Єдиного державного реєстру. Реєстрація засобів виробництва буде безкоштовною.

Водночас за використання незареєстрованих виробничих потужностей накладатимуться штрафи у розмірі 150 тис. грн.

Крім того, пропонується залишити право імпорту сигаретних фільтрів та сигаретного паперу тільки компаніям, що мають ліцензію на випуск тютюнових виробів. За ввезення цих товарів в обхід офіційних виробників також штрафуватимуть.

Запровадження таких заходів знизить ризики випуску необлікованої продукції офіційними виробниками підакцизних товарів та посилить ефективність контролю за продажем алкоголю та тютюну в Україні.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net