Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/02.2013/250213_24.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Податківці Херсонщини візьмуть на облік обладнання для виробництва алкоголю та тютюну

Податківці Херсонщини візьмуть на облік обладнання для виробництва алкоголю та тютюну

Податківці Херсонщини візьмуть на облік обладнання для виробництва алкоголю та тютюну

За ініціативою Міндоходів розроблений та зареєстрований у парламенті урядовий законопроект , яким пропонується запровадити державну реєстрацію обладнання, що використовується для виробництва підакцизних товарів – спирту, алкогольних напоїв, тютюну тощо.

Це, на думку фахівців міністерства, дозволить ефективно контролювати обіг таких товарів та не допустити появи на ринку «фальсифікату», а також унеможливить приховування інформації про справжні обсяги виробництва, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Дані про все наявне обладнання на українських підприємствах будуть внесені до відповідного Єдиного державного реєстру. Реєстрація засобів виробництва буде безкоштовною.

Водночас за використання незареєстрованих виробничих потужностей накладатимуться штрафи у розмірі 150 тис. грн.

Крім того, пропонується залишити право імпорту сигаретних фільтрів та сигаретного паперу тільки компаніям, що мають ліцензію на випуск тютюнових виробів. За ввезення цих товарів в обхід офіційних виробників також штрафуватимуть.

Запровадження таких заходів знизить ризики випуску необлікованої продукції офіційними виробниками підакцизних товарів та посилить ефективність контролю за продажем алкоголю та тютюну в Україні.