Коли відреконструюють кінотеатр у центрі Херсона?

Коли відреконструюють кінотеатр у центрі Херсона?

Приступити до будівельних робіт з реконструкції кінотеатру «Україна» мають вже з початку березня – кажуть в управлінні регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації, повідомляє "ВТВ плюс".

Після завершення робіт тут з'явиться ще один поверх, на першому та підвальному – розташується торговельний центр, на другому та третьому – декілька кінозалів. Презентували цей проект реконструкції ще влітку 2012-го, тоді планувалося, що будівельні роботи розпочнуться взимку і вже завершаться наприкінці весни цього року. Однак все затягнулося. Сьогодні приступити до монтажу нових конструкцій, як виявилося, не можна через зміни в проектному рішенні. Їх внесли через проблеми з трубами.

Нагадаємо, кінотеатр «Україна» раніше знаходився в обласній комунальній власності. Його продали на аукціоні рік тому – у лютому 2012-го за більше ніж 11 мільйонів гривень. Кінотеатр придбала одна з херсонських компаній.

Наразі поряд з «Україною» ремонтують і розташовані поруч будівлі. Тут, як запевняють, буде цілий архітектурний ансамбль. А для того аби зберегти колорит площі і зберегли частини кінотеатру. Наразі щодо завершення будівельних робіт з реконструкції кінотеатру «Україна» називають нові терміни. Планують все завершити до кінця року.