Егор Устінов вирішив докорінно змінити підходи у розвитку Скадовського району

Егор Устінов вирішив докорінно змінити підходи  у розвитку Скадовського району

У середу 20 лютого відбулося перше організаційне засідання робочої групи щодо розробки стратегічного плану розвитку Скадовського району в рамках реалізації проекту Міжнародного фонду "Відродження", до складу якої увійшли представники районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, депутати районної та міської рад, інших місцевих підприємств, установ та організацій району.

Розробка стратегічного плану розвитку району наразі є досить актуальною. Адже поряд з окремими здобутками, отриманими у різних галузях та сферах діяльності району, на сьогодні є ще чимало невирішених питань, які стримують його подальший розвиток та не дозволяють в повній мірі забезпечити комфортні та належні умови для проживання місцевого населення.

За результатами проведеного засідання прийнято рішення щодо проведення збору відповідної інформації про стан розвитку територіальної громади та її аналіз, проведення підготовки «Профілю громади» та організація опитування місцевого населення. Усі напрацьовані матеріали буде враховано у подальшій роботі по розробці стратегічного плану розвитку району.

Наступне засідання робочої групи заплановано на другу половину березня поточного року.

Як зазначив голова районної державної адміністрації Є.О.Устинов: «Сьогодні нам необхідно докорінно змінити підходи у плануванні подальшого розвитку району в цілому та його окремих населених пунктів. Розробка планів розвитку лише на основі окремих цифр та бачень чиновників не дасть очікуваного результату. До цієї роботи необхідно якнайширше залучати суб'єктів господарської діяльності, громадські організації та безпосередньо мешканців району. Саме стратегічне планування на сьогодні дає нам можливість здійснити усвідомлений вибір раціонального сценарію подальшого розвитку району на основі наявного соціально-економічного потенціалу з метою зміни "траєкторії" його стану у відповідності з баченнями, стратегічними цілями, засобами вирішення проблем та реалізації можливостей».

За матеріалами Скадовської РДА