В Херсоні ув’язнені жінки продемонструють виставку власних робіт

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, у Херсонському СІЗО відбудеться виставка робіт підслідних жінок.

05 березня 2013 о 10.00 годині в залі засідань Херсонського слідчого ізолятору за адресою: м. Херсон, вул.. Перекопська, 10, відбудеться виставка творів художньо-прикладного мистецтва ув'язнених-жінок і визначення найкращих робіт з залученням провідних спеціалістів факультету культури та мистецтв Херсонського Державного університету з нагородженням власників найцікавіших робіт, повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Виставка робіт є підсумковим етапом роботи гуртку вишивання «Муліне», створеного з метою розвитку корисної ініціативи, змістовного заповнення дозвілля та вдосконалення здібностей жінок та неповнолітніх, які утримуються в слідчому ізоляторі, та формування позитивно-емоційного сприйняття навколишнього середовища.


Слід зазначити, що така виставка робіт жінок, які перебувають під слідством та отримуються у Херсонському слідчому ізоляторі проходитиме вперше.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net