В Херсоні ув’язнені жінки продемонструють виставку власних робіт

З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, у Херсонському СІЗО відбудеться виставка робіт підслідних жінок.

05 березня 2013 о 10.00 годині в залі засідань Херсонського слідчого ізолятору за адресою: м. Херсон, вул.. Перекопська, 10, відбудеться виставка творів художньо-прикладного мистецтва ув'язнених-жінок і визначення найкращих робіт з залученням провідних спеціалістів факультету культури та мистецтв Херсонського Державного університету з нагородженням власників найцікавіших робіт, повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Виставка робіт є підсумковим етапом роботи гуртку вишивання «Муліне», створеного з метою розвитку корисної ініціативи, змістовного заповнення дозвілля та вдосконалення здібностей жінок та неповнолітніх, які утримуються в слідчому ізоляторі, та формування позитивно-емоційного сприйняття навколишнього середовища.


Слід зазначити, що така виставка робіт жінок, які перебувають під слідством та отримуються у Херсонському слідчому ізоляторі проходитиме вперше.