Турнір за «Кубок Ярмака»

Турнір за «Кубок Ярмака»

Турнір з футзалу започаткований з ініціативи голови райдержадміністрації Віталія Ярмака та приурочений до Дня захисника Вітчизни розпочався 21 лютого у Нововоронцовці на базі місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Основним завданням цього спортивного заходу, за визначенням його організаторів, є залучення працівників установ та підприємств районів Херсонщини до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток як найбільш популярного виду спорту та пропаганда здорового способу життя.

У справжньому святі спорту та здоров'я взяли участь чотири команди з районів області: команда Великоолександрівського району, Високопільського району, селища Нововоронцовка та команда державних службовців Нововоронцовського району. Кожну з районних команд очолювали керівники районних державних адміністрацій. Великоолександрівка - Вячеслав Литвин, Високопілля – Віталій Кучерук. На заході також були присутні: голова Великоолександрівської районної ради Леонід Засядько та його заступник Сергій Морозов, голова Нововоронцовської районної ради Станіслав Басараб та його заступник Андрій Доценко.

Змагання спортивних колективів районів супроводжувалося активною підтримкою понад сотні вболівальників і пройшли в дружньої атмосфері на високому організаційному рівні. Всі команди отримали дипломи учасників турніру, але перше місце та кубок у фінальному двобою між командами Нововоронцовського району завоювали державні службовці. Третє та четверте місця – Високопільці та Велткооолександрівці.Кращим бомбардиром був визнаний Вадим Стеценко (Великоолександрівка), а кращим гравцем турніру Віталій Проценко (Нововоронцовка) - обом були вручені грамоти від районної державної адміністрації.

Ініціатор турніру – голова Нововоронцовської районної державної адміністрації Віталій Ярмак привітав учасників змагань із спортивним святом, побажав всім спортивної вдачі, «Я дуже хотів би щоб через таки турніри ми і у подальшому підтримували дружні зв'язки між районами, а кількість учасників цього турніру з кожним роком тільки зростала», - сказав керівник району.

За інформацією Нововоронцовської районної
державної адміністрації