Херсонська пенітенціарна служба підвела підсумки

Херсонська пенітенціарна служба підвела підсумки

09 січня в управлінні ДПтСУ в Херсонській області відбулася розширена нарада щодо підведення підсумків оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності підпорядкованих установ виконання покарань, Херсонського слідчого ізолятора та КВІ за 2012рік. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

У нараді прийняли участь начальник управління, керівництво управління, установ виконання покарань, СІЗО та КВІ, начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації Савицький Валерій Вікторович, секретар Судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Херсонської області Червоненко Валерій Якович, старший прокурор Прокуратури Херсонської області з питань нагляду й додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням свободи громадян, Донєв Сергій Іванович.

Доповідаючи під час колегії начальник управління Володимир Пінькас зазначив, що протягом 2012 року не допущено вчинення втеч засуджених з кримінально - виконавчих установ закритого типу та дій засуджених, які дезорганізують роботу установ, та оперативна обстановка керована. Володимир Григорович підкреслив, що з метою розвантаження Херсонського слідчого ізолятору на територіях Дар'ївської виправної колонії (№10) та Північної виправної колонії (№90) протягом 2012 року створені дільниці слідчих ізоляторів на 50 та 58 місць відповідно. На територіях дільниць створені належні умови тримання ув'язнених відповідно до вимог Кримінально - виконавчого кодексу України та місця несення служби персоналу установ.

Усім начальникам відділів управління ДПтСУ в Херсонській області під час засідання було надане слово для підведення підсумків службової діяльності за 2012 рік. Так, старший прокурор Прокуратури Херсонської області з питань нагляду й додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях Сергій Донєв, довів до присутніх вимоги Генеральної прокуратури України, щодо дотримання прав засуджених, про результати останньої перевірки за вказівки Генеральної прокуратури України. Сергій Донєв звернув увагу, на позитивну тенденцію в роботі установ області та підкреслив, що одним з пріоритетних питань є працевлаштування засуджених, та погашення аліментів.

Крім цього, на нараді було визначено пріоритети діяльності управління у 2013 році, серед яких:
- поліпшення умов тримання засуджених та осіб, узятих під варту;
- модернізація інженерно-технічних засобів охорони, створення сучасних охоронних, інформаційних та телекомунікаційних систем в органах і установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України;
- вдосконалення системи охорони здоров'я засуджених та осіб, узятих під варту, підвищення якості медичної допомоги;
- підвищення рівня організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, дотримання прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом;
- модернізація підприємств установ виконання покарань, а також удосконалення системи професійної підготовки засуджених;
- підвищення ефективності виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
- підвищення ефективності діяльності персоналу органів та установ виконання покарань.