Визначено переможця змагань «Юний рятівник – 2013»

20 лютого напередодні Дня захисника Вітчизни у Дніпровському районі м.Херсона на базі загальноосвітнього закладу №32 відбулися змагання «Юний рятівник – 2013» , повідомляє прес-служба Управління ДСНС у Херсонській області.

Такі заходи для дітей проводяться дев'ятий рік поспіль клубом «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи з метою виховання у школярів безпечної поведінки, дотримання правил протипожежної безпеки, пропаганди серед підлітків здорового та активного способу життя.

Цього року команди сформувалися з учнів 6-7 класів ЗОШ №18, 32, 38. Змагалися діти у таких командних естафетах як: «Без диму і вогню» (біг у протигазах), «Колесо фортуни» (проходження дистанції між кеглями з обручами на талії), «Збий полум'я» (із зав'язаними очима треба було м'ячем збити на відстані кеглі), «Медичний конкурс», «Перетягування канату» і обов'язково – «Рятівник». В останньому члени команди по черзі мали одягнутися у бойове пожежне спорядження, розгорнути пожежні рукава і згорнути їх у зворотному порядку. Конкурс капітанів передбачав віджимання від підлоги.


Як завжди натхненниками даного змагання були методист Центру Світлана Адвокатова, ініціатор створення конкурсу начальник відділу цивільного захисту у м. Херсоні майор служби цивільного захисту Андрій Петренко, надійний помічник і спонсор - підприємець Олег Баркаренко.

За результатами змагань кожен учасник індивідуально, команда – само собою, отримали заохочувальні призи. Уже вшосте 1-е почесне місце у змаганнях «Юний рятівник» отримала команда з ЗОШ №32, друге – виборола команда з 18, а третє з загальноосвітнього закладу №38.