На Херсонщині засновано нову газету

Сьогодні, на черговій сесії обласної ради, депутати прийняли рішення заснувати комунальне підприємство «Газета «Надніпрянська правда плюс».

Як сказано в проекті рішення, даний засіб масової інформації створено з метою висвітлення діяльності Херсонської обласної ради, органів місцевого самоврядування Херсонської області, Херсонської облдержадміністрації, інших органів виконавчої влади, їх посадових осіб та депутатів усіх рівнів, актуальних питань життя територіальних громад області, держави, постійних комісій рад а також питань соціально-економічного та культурного розвитку області, поширення рішень органів місцевого самоврядування, інформування про суспільно-політичне життя в Україні жителів області.

Своїм рішенням депутати також зробили внесок у статутний фонд газети у сумі 5 тис. грн. за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net