Податківці кличуть до Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2012»

З 4 лютого 2013 року розпочалася реєстрація заявок для участі у щорічному Всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012».

Як повідомляє ДПІ у м. Херсоні, цей Рейтинг проводиться Асоціацією платників податків України за підтримки Державної податкової служби України.

Він проходить в два тури, перший з яких є відбірковим у регіонах. Переможці Рейтингу стануть відомі у травні. Участь в обох турах для учасників безкоштовна.

Запрошуються херсонські підприємства, які є платниками податку на прибуток, не мають податкового боргу та не порушують податкового законодавства прийняти участь у Рейтингу.

Детальніше з інформацією про Рейтинг, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті www.sppu.org.ua у розділі «Про Рейтинг» або в територіальному відділенні «Асоціації платників податків України» у Херсонській області.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net