«Турецькі авіалінії» зацікавлені у співпраці з Херсонським аеропортом

Про це стало відомо під час зустрічі голови Херсонської облдержадміністрації з Надзвичайним та Повноваженим послом Турецької Республіки в Україні.

«Херсонська область має розвиватися і для того, щоб показати її інвестиційну привабливість ми почали відновлювати роботу нашого Херсонського аеропорту», - акцентував увагу голова облдержадміністрації Микола Костяк під час зустрічі з Надзвичайним та Повноваженим послом Турецької Республіки в Україні Мехмедом Самсаром та Генеральним консулом Турецької Республіки в м.Одеса Хусейном Ергані.

Також Микола Костяк зазначив, що обласна влада поставила для себе мету - до 1 квітня 2013 року відновити роботу аеропорту. «Ще в радянські часи з Херсону здійснювались регулярні рейси до Туреччини, і я думаю, що сьогодні спільними зусиллями ми можемо знайти точки дотику та покращимо повітряне сполучення між нашими державами, відновивши роботу аеропорту», - додав голова облдержадміністрації.

Крім того, за словами Надзвичайного та Повноваженого посла Турецької Республіки в Україні Мехмеда Самсара, на сьогоднішній день турецькі авіалінії здійснюють перельоти в Туреччину приблизно з 6 міст України. У зв'язку з цим, турецька сторона вбачає зацікавленість у відновленні Херсонського аеропорту задля збільшення рейсів між державами.

За результатами переговорів з представниками Туреччини було досягнуто домовленість стосовно вивчення фахівцями компанії «Турецькі авіалінії» потужностей Херсонського аеропорту та можливої співпраці з компанією в якості авіаперевізника.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net