Керівництво Херсонської митниці зустрілось з найбільшими платниками податків регіону

Керівництво Херсонської митниці зустрілось з найбільшими платниками податків регіону

Днями відбулась чергова зустріч керівництва Херсонської митниці з суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності - найбільшими платниками податків регіону.

Як повідомляє прес-служба відомства, в робочій зустрічі приймали участь представники підприємств які проводять свої зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності митного посту «Херсон - центральний» Херсонської митниці, а саме: ТОВ «Українська компанія Імперіал», ТОВ «Експрес Брокер», «А&S мастер», «Торгова компанія Імперіал», ТОВ «Дунапак Таврія», ТОВ «Меблеві технології», ПП «Сугой», ПП «Оригінал Авто», ТОВ «КСК - плюс», ТОВ «Строй - гіпс», ТОВ «Кредо». Саме ці фірми є основними бюджеформуючими підприємствами м. Херсона, Цюрупинського, Білозерського та Голопристанського районів області.

Начальник Херсонської митниці Віталій Булюк подякував керівникам підприємств за плідну співпрацю з наповнення бюджету у 2012 році, адже понад 1 млрд. 600 млн. грн. перерахованих до державного бюджету Херсонською митницею у 2012 році, це спільні зусилля митниці і бізнесу.

В ході зустрічі було обговорено низку питань, які турбують суб'єктів ЗЄД. Загалом, зустріч пройшла у конструктивному діалозі, за результатами якої було домовлено в рамках чинного законодавства забезпечити, оперативне опрацювання та вирішення проблемних питань, які виникають у суб'єктів ЗЕД під час митного оформлення товарів й транспортних засобів.

Керівництво Херсонської митниці сподівається, що такий діалог між бізнесом та митним органом й надалі забезпечуватиме ефективну співпрацю.