Вирок суду-ще не вирок долі

Під таким девізом, у відділі краєзнавства міської бібліотеки ім. О.І. Гончара, були представленні роботи херсонських засуджених. Виставка робіт тривала понад місяць. За цей час сотні людей мали змогу оцінити вироби талановитих майстрів, які на превеликий жаль є мешканцями пенітенціарних установ Херсонської області...

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області

Завідуюча відділом краєзнавчих документів та бібліографії Токовило Оксана Валеріївна, яка була відповідальною за виставку, залюбки розповідала відвідувачам про історію виробів і техніки виконання, а також відповідала на усі запитання.

На експозицію завітали школярі, молодь та дорослі, а також було організовано екскурсію для студентів культурно-просвітницького училища та засуджених осіб, котрі перебувають на обліку КВІ.

Відвідувачі виставки були вражені детальністю та тонкістю робіт. А стосовно виробів з хліба – взагалі не кожен міг повірити, що з такого матеріалу можливо створити щось подібне!

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net