У прокуратурі області відбувся навчально-практичний семінар

 Управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, прокуратури області проведено навчально-практичний семінар : «Особливості проведення першочергових слідчих та негласних слідчих дій в кримінальних провадженнях про корупційні злочини». До участі в заході запрошені слідчі прокуратури, органів внутрішніх справ та прокурори-процесуальні керівники, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

В рамках семінару учасникам роз'яснено основні принципи роботи слідчого та здійснення процесуального керівництва в умовах нового Кримінального процесуального кодексу України. Також працівники прокуратури та УМВС поділилися досвідом правильного розслідування проваджень про корупційні злочини: від отримання заяви про вчинення правопорушення до затримання підозрюваного, огляду місця події та проведення експертиз.

Наприкінці семінару для закріплення практичних навичок учасникам було запропоновано власноруч скласти протокол огляду місця події.

 

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net