У прокуратурі області відбувся навчально-практичний семінар

 Управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, прокуратури області проведено навчально-практичний семінар : «Особливості проведення першочергових слідчих та негласних слідчих дій в кримінальних провадженнях про корупційні злочини». До участі в заході запрошені слідчі прокуратури, органів внутрішніх справ та прокурори-процесуальні керівники, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

В рамках семінару учасникам роз'яснено основні принципи роботи слідчого та здійснення процесуального керівництва в умовах нового Кримінального процесуального кодексу України. Також працівники прокуратури та УМВС поділилися досвідом правильного розслідування проваджень про корупційні злочини: від отримання заяви про вчинення правопорушення до затримання підозрюваного, огляду місця події та проведення експертиз.

Наприкінці семінару для закріплення практичних навичок учасникам було запропоновано власноруч скласти протокол огляду місця події.