У прокуратурі області відбувся навчально-практичний семінар

 Управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, прокуратури області проведено навчально-практичний семінар : «Особливості проведення першочергових слідчих та негласних слідчих дій в кримінальних провадженнях про корупційні злочини». До участі в заході запрошені слідчі прокуратури, органів внутрішніх справ та прокурори-процесуальні керівники, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

В рамках семінару учасникам роз'яснено основні принципи роботи слідчого та здійснення процесуального керівництва в умовах нового Кримінального процесуального кодексу України. Також працівники прокуратури та УМВС поділилися досвідом правильного розслідування проваджень про корупційні злочини: від отримання заяви про вчинення правопорушення до затримання підозрюваного, огляду місця події та проведення експертиз.

Наприкінці семінару для закріплення практичних навичок учасникам було запропоновано власноруч скласти протокол огляду місця події.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ