Червоний Хрест допомогає засудженим

У місті Скадовськ, що на Херсонщині, товариство Червоного Хреста допомагає підобліковим кримінально-виконавчої інспекції , повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області.

13 лютого 2013 у день реєстрації засуджених, які перебувають на обліку Скадовського районного підрозділу КВІ управління ДПтС України в Херсонській області, з метою надання соціальної допомоги особам, які опинились у скрутних життєвих обставинах, була запрошена керівник Скадовської районної організації «Товариство Червоний Хрест» Цибель Ніна Антонівна.

В ході співпраці кримінально-виконавчої інспекції та товариства Червоний Хрест було визначено групу осіб, які потребують підтримку та соціальну допомогу. Зазначеній групі засуджених було надано соціально-педагогічну допомогу. На звернення одного засудженого щодо надання йому матеріальної допомоги, «Товариство Червоний Хрест» спільно з інспекторами кримінально-виконавчої інспекції надали допомогу у вигляді одягу та предметів побуту. Також йому надано інформаційні послуги, щодо постановки на облік Скадовського районного центру зайнятості населення.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net