До 1 липня 2013 року підприємці Херсонщини мають оновити касові апарати

До 1 липня 2013 року підприємці Херсонщини мають оновити касові апарати

З 1 січня інформація про використання реєстраторів розрахункових операцій повинна передаватися в органи Державної податкової служби на базі технології, розробленої Національним банком України, по дротяних або бездротових каналах зв'язку.

Підприємці можуть або придбати нові касові апарати, що видають електронні стрічки касових операцій, або оновити існуючі допомогою приєднання модемів для передачі даних. Час у підприємців ще є до 1 липня 2013 року. Про це повідомляє Державна податкова служба у Херсонській області.

З 1 січня 2013 року в Україні набули чинності законодавчі норми про дистанційний моніторинг касових операцій, який передбачає запровадження системи електронної касової звітності. Її суть у наступному: електронний дублікат даних стрічки розрахунково-касових операцій в автоматичному режимі відправляється на спеціальні сервери податкових служб і виключає, таким чином, помилки та порушення в остаточній фінансовій звітності.

В цілому в податкових органах Херсонської області на обліку перебуває 4 млн 786 тис суб'єктів господарювання, що зареєстрували 6 млн 117 тис реєстраторів розрахункових операцій.