До 1 липня 2013 року підприємці Херсонщини мають оновити касові апарати

З 1 січня інформація про використання реєстраторів розрахункових операцій повинна передаватися в органи Державної податкової служби на базі технології, розробленої Національним банком України, по дротяних або бездротових каналах зв'язку.

Підприємці можуть або придбати нові касові апарати, що видають електронні стрічки касових операцій, або оновити існуючі допомогою приєднання модемів для передачі даних. Час у підприємців ще є до 1 липня 2013 року. Про це повідомляє Державна податкова служба у Херсонській області.

З 1 січня 2013 року в Україні набули чинності законодавчі норми про дистанційний моніторинг касових операцій, який передбачає запровадження системи електронної касової звітності. Її суть у наступному: електронний дублікат даних стрічки розрахунково-касових операцій в автоматичному режимі відправляється на спеціальні сервери податкових служб і виключає, таким чином, помилки та порушення в остаточній фінансовій звітності.

В цілому в податкових органах Херсонської області на обліку перебуває 4 млн 786 тис суб'єктів господарювання, що зареєстрували 6 млн 117 тис реєстраторів розрахункових операцій.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net