У Херсонському слідчому ізоляторі судові слухання проводяться не виїжджаючи за межі установи

З метою належної взаємодії з територіальними управліннями Державної судової адміністрації в Херсонському слідчому ізоляторі створено умови для проведення судових слухань за допомогою відеоконференцзв'язку.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, ці умови дають можливість проводити судові слухання за участю обвинувачених не виїжджаючи за межі установи. Адже кримінальні справи ув'язнених, які утримуються у Херсонському СІЗО, їх апеляційні скарги розглядаються не лише місцевими судами, а й вищими інстанціями м. Києва.

Також ці умови значно скорочують терміни призначення судових слухань, адже не треба чекати спеціальних нарядів на перевезення обвинувачених. Вже проведено 4 таких засідання.

Саме з такою метою у Херсонському СІЗО створено два кабінети відеоконференцзв'язку, один з яких вже обладнано необхідним інвентарем, мобільною системою відеоконференцзв'язку, каналом передачі даних тощо. Другий кабінет вже підготовлено належним чином та очікується відповідна техніка, яку має поставити Апеляційний суд Херсонської області.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net