У Херсонському слідчому ізоляторі судові слухання проводяться не виїжджаючи за межі установи

У Херсонському слідчому ізоляторі судові слухання проводяться не виїжджаючи за межі установи

З метою належної взаємодії з територіальними управліннями Державної судової адміністрації в Херсонському слідчому ізоляторі створено умови для проведення судових слухань за допомогою відеоконференцзв'язку.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, ці умови дають можливість проводити судові слухання за участю обвинувачених не виїжджаючи за межі установи. Адже кримінальні справи ув'язнених, які утримуються у Херсонському СІЗО, їх апеляційні скарги розглядаються не лише місцевими судами, а й вищими інстанціями м. Києва.

Також ці умови значно скорочують терміни призначення судових слухань, адже не треба чекати спеціальних нарядів на перевезення обвинувачених. Вже проведено 4 таких засідання.

Саме з такою метою у Херсонському СІЗО створено два кабінети відеоконференцзв'язку, один з яких вже обладнано необхідним інвентарем, мобільною системою відеоконференцзв'язку, каналом передачі даних тощо. Другий кабінет вже підготовлено належним чином та очікується відповідна техніка, яку має поставити Апеляційний суд Херсонської області.