У Херсонському слідчому ізоляторі судові слухання проводяться не виїжджаючи за межі установи

З метою належної взаємодії з територіальними управліннями Державної судової адміністрації в Херсонському слідчому ізоляторі створено умови для проведення судових слухань за допомогою відеоконференцзв'язку.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області, ці умови дають можливість проводити судові слухання за участю обвинувачених не виїжджаючи за межі установи. Адже кримінальні справи ув'язнених, які утримуються у Херсонському СІЗО, їх апеляційні скарги розглядаються не лише місцевими судами, а й вищими інстанціями м. Києва.

Також ці умови значно скорочують терміни призначення судових слухань, адже не треба чекати спеціальних нарядів на перевезення обвинувачених. Вже проведено 4 таких засідання.

Саме з такою метою у Херсонському СІЗО створено два кабінети відеоконференцзв'язку, один з яких вже обладнано необхідним інвентарем, мобільною системою відеоконференцзв'язку, каналом передачі даних тощо. Другий кабінет вже підготовлено належним чином та очікується відповідна техніка, яку має поставити Апеляційний суд Херсонської області.

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ