На Херсонщині тет-а-тет із податківцями поспілкувалися більше тисячі громадян

На Херсонщині тет-а-тет із податківцями поспілкувалися більше тисячі громадян

У 2012 році посадові особи органів державної податкової служби Херсонської області провели 1198 особистих прийомів громадян. Це на 232 особистих прийомів громадян менше, ніж минулого року, - інформує сектор забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Херсонській області.

Щоб херсонці мали можливість отримати вичерпні роз'яснення на поставлені питання і в подальшому вибудовували з фахівцями податкової служби ділові партнерські стосунки, посадовці державних податкових інспекцій проводять виїзні прийоми громадян безпосередньо за їх місцем проживання, у сільських та селищних радах. Торік їх відбулося 141.

Звертаючись до податківців нашого краю під час особистого прийому, жителі області найчастіше порушували питання, пов'язані з оподаткуванням доходів підприємницької діяльності, податку на доходи фізичних осіб та особливостями нарахування і сплати інших податків.

Також громадяни запитували про реструктуризацію податкового боргу, сплату фіксованого сільськогосподарського податку, реєстрацію та облік платників податків, застосування податкової соціальної пільги тощо.

«Кожна ситуація є особливо винятковою, як і кожна людина. Важливо не тільки точно проконсультувати, а ще, можливо, просто допомогти слушною порадою та добрим словом. Тому професійне кредо кожного податківця, - ставитися до відвідувача так, як би ти хотів, аби ставилися люди до тебе», - підкреслює завідувач сектора забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПС у Херсонській області Тетяна Чепіжко.