У Скадовську здійснюються дитячі мрії

Як здійснилися, завдяки міському керівництву Скадовська і власників дельфінарію «Акварель», мрії вихованців дитячого будинку «Теремок» Херсонської обласної ради

Мрією малят було побачити дельфінів, за її здійснення взялися скадовський міський голова Олександр Гавриш та секретар міської ради Ольга Бутенко. На зустріч дитячому бажанню в котрий раз пішли керівники дельфінарію «Акварель» засновник Плющ Олексій Анатолійович і директор Шурепов Олексій Андрійович.

Казка про дельфінів зачарувала маленьких відпочивальників, радістю і захватом засвітилися їх оченята. Кожен трюк дельфінів і морських котиків діти сприймали як диво, полюбивши розумних тварин.

За дитячу радість керівники Скадовської міської ради і вихованці навчально-виховного комплексу «Теремок» висловлюють особливу подяку колективу дельфінарію і власникам «Акварелі» за постійну підтримку соціальних ініціатив, створення неповторного розважального комплексу, за можливість дітям ближче поспілкуватися з дресированими представниками тваринного світу. Дякуємо за добре і щире серце!

Наталя ТАНГЕЛ

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net