Звернення прес-групи УСБУ в Херсонській області

Управління СБ України в Херсонській області звертається до херсонців з проханням звертатися за номером «телефону довіри»

Шановні мешканці міста та області!

В умовах реалізації мирного плану Президента України держава робить все можливе для відновлення миру й спокою в регіонах, які потерпають від терористів.

Проте, всупереч власним обіцянкам дотримання умов перемир'я , бойовики продовжують тероризувати мирне населення та вести вогонь по українським військовим на сході України.

У зв'язку з цим, Управлінням Служби безпеки України спільно з іншими силовими відомствами посилено заходи з охорони потенційно уразливих у терористичному відношенні об'єктів та в місцях масового скупчення людей, вживається комплекс дій, спрямованих на своєчасне виявлення, попередження та припинення можливих терористичних проявів.

У оперативному режимі працює регіональна координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Херсонській області.

Управління СБ України в Херсонській області звертається до херсонців з проханням в разі виявлення фактів прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, фактів та намірів здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності терміново звертатися за номером «телефону довіри» - (097) 131-24-71

Прес-група УСБУ в Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net