Херсонські чиновники – в кримінальному провадженні

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб, які погодили передачу земель водного фонду р. Дніпро в Антонівці у приватну власність.

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою за наслідками перевірки в порядку прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Антонівської селищної ради м. Херсон з питань порушень земельного законодавства розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.364 ч.2 КК України.

Як повідомляє, прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури, перевіркою встановлено, що службові особи Херсонського міського управління земельних ресурсів, Управління містобудування та архітектури Херсонської міської ради, Державного управління екології та природних ресурсів в Херсонській області, а також Херсонського обласного головного управління земельних ресурсів надали позитивні висновки у т.ч. державної землевпорядної експертизи щодо проекту землеустрою про передачу у власність громадянину України земельної ділянки прибережної захисної смуги р. Дніпро.

При цьому, вони достовірно знали, що межі, склад та цільове призначення земель смт. Антонівка належним чином не визначено, документація із землеустрою не розроблялася та, відповідно, не затверджувалася. Таким чином посадовцями зазначених відомств було проігноровано пряму заборону земельного та водного законодавства про передачу у приватну власність земель водного фонду, всупереч вимог ст.ст. 58, 60, 61, 84 Земельного кодексу України, ст.89 Водного кодексу України.

Сума завданих збитків територіальній громаді смт. Антонівка становить понад 60 тис. грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net