Майже 3 тисячі херсонців почнуть цього тижня отримувати воду цілодобово

Майже 3 тисячі херсонців почнуть цього тижня отримувати воду цілодобово

На цьому тижні ще 2942 херсонця почнуть отримувати воду цілодобово.

Директор Херсонського водоканалу Ігор Козаков в ефірі програми «Вечірня студія» телеканалу «Скіфія» назвав адреси будинків, які протягом найближчого тижня будуть підключені до цілодобового водопостачання. В них проживають 2 тисячі 942 людини, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За його словами, невдовзі вода буде цілодобово в 16-поверховому будинку на Острові за адресою вул. Шенгелія, 1; в центрі Херсона в будинках за адресами: вул. 295-ї Стрілкової дивізії, 3, Московська, 5, 5-а, 9/7, 20, Гагаріна 8, 10, а також в районі ХБК по вулицях Бериславське шосе 4, 6, 8, Айвазовського 5, 5-а, Чорноморська 58, 60, 62.

«За три роки ми збільшили число громадян, які отримують воду цілодобово, з 47% у 2009 році до 78% зараз. 92 тисячі 800 чоловік за останні 3 роки отримали благо цивілізації у вигляді якісного цілодобового водопостачання і водовідведення», - розповів Ігор Козаков. Він також зазначив, що цілодобового підключення до води очікують ще близько 30 тисяч громадян, які проживають у мікрорайонах Таврійський і Північний, центрі міста і районі житлоселища.

Проведення робіт з переведення Херсона на цілодобове водопостачання стало можливим завдяки масштабному ремонту колекторів.