Екологічний вандалізм у Херсоні

Сьогодні 13 червня 2014 року працівниками виконавчого комітету Дніправського районної у місті Херсоні ради був виявлений факт знесення 7 дерев в цьому сквері Залаегерсег

Більшість зі знищених дерев - зелені хоча в акті обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Перекопська, 175, від 06.06.2014 №96, зазначено, що дерева мають незадовільний стан та підлягають видаленню.

Випадки екологічного вандалізму останнього тижня в Дніпровському районі (знов знищено 6 дерев-екзотів на розі вулиць Перекопської і Миру) турбують депутатів, виконавчий комітет Дніпровської районної у місті ради, збуджують громадськість.

Саме тому голова Дніпровської районної ради Анатолій Толокнов звернувся з листом до херсонського міського голови з проханням дати відповідні доручення щодо з'ясування факту законності виданого акту на знесення зелених насаджень та притягнути винних до відповідальності.

Оксана Гузь

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net