Оздоровчі заклади Скадовська приймають дітлахів

В сонячному Скадовську, який є найпопулярнішим дитячим курортом Херсонщини, у розпалі оздоровчий сезон 2014 року.

З початку червня вже з яскравими валізами, радісними усмішками та надіями на цікаві пригоди чимчикують щасливі маленькі та юні відпочивальники до дитячих оздоровчих закладів міста Скадовськ.

Радісно відкрили свої двері для малечі дитячі оздоровчі табори ім. Ю. Гагаріна, ім. Усова, Веселка, Романтик, Червоні вітрила, Слава та багато інших.

Здорове дитинство — це національне багатство країни. Від цього залежить здоров'я наступних поколінь. Для його збереження і зміцнення величезне значення має активний відпочинок і, перш за все, на свіжому морському повітрі та в цілющих морських купаннях.

Дорослі, які відповідають за повноцінне виховання підростаючого покоління, його здоров'я, завжди пам'ятають, що завтра починається сьогодні, і піклуються про дітлахів постійно.

Кращий дитячий відпочинок — це яскравий, незабутній і, обов'язково, пізнавальний. Тож нехай літо 2014 у скадовських таборах для вас, діти, буде веселим, щасливим та незабутнім!

Наталя Тангел

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net