Херсонська обласна рада працездатна

В цьому впевнена заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Тамара Федько, про це свідчать регулярні проведення засідання сесій, на яких приймалися всі важливі рішення для соціально-економічного розвитку нашої області.

Депутатам Херсонської
обласної ради

Федько Тамари Іванівни
депутата обласної ради,
заступника голови обласної ради

ЗАЯВА

24 травня 2014 року на сайті Херсонської обласної державної адміністрації з'явилося звернення голови Херсонської обласної державної адміністрації Одарченка Ю.В. до Верховної Ради України «Про необхідність призначення позачергових виборів Херсонської обласної ради».

Зокрема, в цьому зверненні міститься інформація, що після подання заяви голови Херсонської обласної ради Пелиха В.Г. 27 лютого 2014 року про звільнення з посади, «заступник голови обласної ради Федько Т.І. не взяла на себе обов'язки голови обласної ради, жодного дня в подальшому в обласній раді не працювала, повідомила про намір звільнитися з посади у зв'язку з виходом на пенсію по інвалідності».

ЗАЯВЛЯЮ:

що інформація голови обласної державної адміністрації Одарченка Ю.В., викладена у цьому зверненні, надумана і не відповідає дійсності, є грубою фальсифікацією, що порочить мою гідність як депутата перед виборцями і як заступника голови обласної ради перед депутатським корпусом.

Насправді, ще 05 лютого 2014 року я отримала тяжку травму, а 06 лютого 2014 року була прооперована. Після отримання тяжкої травми і перенесення складної операції, до сьогоднішнього дня знаходжусь на лікарняному.

Тривалий період саме з цієї причини я фізично не могла взяти на себе виконання обов'язків голови обласної ради, бути присутньою на роботі, в тому числі і брати участь у засіданнях сесій обласної ради.

Про своє нібито звільнення з посади у зв'язку з виходом «на пенсію по інвалідності» чи з інших причин я нікому, і в тому числі і Одарченку Ю.В. не повідомляла, і такого наміру не маю.

Вважаю, що обласна рада навіть у цих обставинах є працездатна, про що свідчать регулярні проведення засідання сесій, на яких приймалися всі важливі рішення для соціально-економічного розвитку нашої області.

З повагою
Заступник голови обласної ради
Т.І. Федько

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net