Управління СБУ в Херсонській області повідомляє

Управління Служби безпеки України в Херсонській області повідомляє про додатковий номер «телефону довіри»

За номером телефону 097-131-24-71 громадяни можуть повідомляти про факти прибуття та перебування в Херсонській області підозрілих осіб, факти та наміри здійснення сепаратистської і терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності.

У зв'язку зі складною внутрішньополітичною ситуацією та збройною агресією проти України, Управління СБ України в Херсонській області звертається до мешканців із закликом щодо дотримання поміркованості та розважливості.

На сьогодні робота Управління СБ України в Херсонській області здійснюється у посиленому режимі. Повсякчас у місті та області відпрацьовується комплекс заходів у межах роботи регіональної координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Херсонській області.

В Управлінні СБ України в Херсонській області закликають не вдаватися до провокацій, відрізняти правдиву інформацію від тієї, що формує провокаційні погляди та призводить до розбрату у суспільстві та ескалації насильства.

Прес-група УСБУ в Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net