Патріотизм у Новій Каховці зійшов нанівець

Про відновлення у травні-червні 2014 року призовної кампанії на строкову службу до Збройних сил України та інших військових формувань оголосив військовий комісар Нової Каховки Володимир Загурський

Відповідний Указ про заходи щодо підвищення обороноздатності держави видав в.о. Президента України Олександр Турчинов. Таким чином відміну призову, ініційовану колишньою владою, з огляду на події в країні, остаточно скасовано.

«На жаль, патріотичне піднесення серед населення, яке ми спостерігали протягом лютого-березня, зійшло нанівець. Батьки грудьми стають на захист своїх дітей і не хочуть відпускати їх до лав Збройних сил», - констатує воєнком Нової Каховки Володимир Загурський.

У приватній розмові з автором цих рядків деякі батьки небажання відпускати своїх дітей служити пояснили побоюванням, що їх направлять воювати у «гарячі точки» на кшталт Слов'янська або Краматорська.

Олександр Пітоєв
«Новий день» №20 (5119) від 15.05.2014

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net