«Недитячий сейф-пакет» затримали херсонські митники

Знову сьогодні, в тимчасовій зоні митного контролю «Ставки» Каланчацького району херсонські митники затримали дві машини з поштовими відправленнями за маршрутом Сімферополь-Київ.

Під час проведення митного огляду вантажу першого автомобіля співробітники відділу боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Херсонської митниці викрили «заборонений сейф-пакет». Посилка вкладена в пакет для сміття та паперову упаковку від канцелярського набору містила речовину рослинного походження зеленого кольору з характерними ознаками вмісту наркотичних складових.

В іншому автомобілі з експрес-відправленнями також знайдено «недитячий сейф-пакет». Під час огляду в дитячому комбінезоні були сховані 5 «марок» просочених наркотичними речовинами.

«Сьогодні чітка та злагоджена співпраця та взаємодія всіх силових структур Херсонщини допомагає протидіяти незаконному транспортуванню на митну територію України будь-яких заборонених товарів та забезпечувати стабільність і надійний захист економічних інтересів України», – прокоментував начальник Херсонської митниці Віталій Булюк.

На даний час все це «добро» вилучено та передано до УМВС України в Херсонській області.

Прес-служба Головного управління
Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net