В СБУ роблять усе, щоб не допустити провокацій 9 травня

У містах, де 9-го травня існує найбільша небезпека можливих правопорушень, у тому числі із задіянням іноземних структур, правоохоронцями створено додаткові оперативно-слідчі групи.

Про це голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив сьогодні, 8 травня під час брифінгу у МВС.

«На жаль, вперше через 69 років після Великої перемоги наших дідів та батьків в Україні, в містах Краматорську і Слов'янську, ми не зможемо вшанувати і мирно провести заходи, присвячені ветеранам і перемозі. Хоча уряд виділив кошти, щоб соціальна допомога ветеранам, привітання і всі інші заходи, гідні наших ветеранів у Донецькій області, відбулися», - сказав В. Наливайченко.

Голова СБУ наголосив: «Ми робимо усе можливе, щоб у місцях, де будуть вшановувати ветеранів, ані провокатори, ані криміналітет не чинили злочинів. «Громадська безпека – це наша спільна справа з громадськими організаціями, з місцевими громадами. Ті, хто зі зброєю будуть виходити за периметр безпеки, будуть затримуватися і за рішенням суду заарештовуватися – незалежно від громадянства», - заявив Валентин Наливайченко.

За матеріалами прес-центру СБ України

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net