Каховський кетчуп не лагідний для дітей?

Такого висновку дійшли спеціалісти Херсонського обласного відділення Антимонопольного комітету України, у ході розслідування відповідності законодавству окремої продукції Каховського підприємства ПАТ «Чумак»

Територіальним відділенням розглядається справа відносно ПАТ «ЧУМАК» за наявністю в його діяннях порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Ці дії полягають у розміщенні на упаковці та в рекламних матеріалах продукції під назвою «Кетчуп лагідний для дітей» інформації щодо назви такої продукції з використанням словосполучення «...для дітей», що не відповідає дійсності.

Херсонське обласне відділення АМКУ вважає у таких діях ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення інформації яка вводить в оману, зокрема завдяки обраному способу її викладення.

Такі дії мають ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Після з'ясування всіх обставин у цій справі, на адміністративній колегії територіального відділення АМКУ буде прийнято відповідне рішення.

За матеріалами прес-служби Херсонського обласного відділення АМКУ

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net