Нардеп від Херсонщини закликає захистити інформаційний простір України

Про це народний депутат Михайло Опанащенко, обраний від Херсонської області, заявив в ефірі телеканалу "ТВі"

Михайло Опанащенко переконаний, що Верховна Рада повинна якнайшвидше розглянути та ухвалити закон про заборону втручання зовнішніх сил в інформаційній простір України. За словами політика, зовнішні сили розгорнули проти України цілеспрямовану інформаційну кампанію, а відтак завданням Уряду є негайне припинення будь-яких спроб втрутитися у вітчизняний інформаційній простір.

«Одна з безпосередніх функцій держави — дбати про інформаційну безпеку. А тому необхідно якнайшвидше ухвалити закон про заборону втручання в інформаційний простір України іноземними організаціями, аби ніхто більше не зміг «вивертати» висвітлення ситуації на ту чи іншу користь» , - сказав народний депутат.

Як зауважив Михайло Опанащенко, інформаційна війна, яку розгорнули проти України, полягає в бажанні зовнішніх сил створити умови, за яких мешканці однієї країни будуть відчувати ненависть один до одного та воювати між собою.

«І тому сьогодні завдання для Уряду — виконати свій конституційний обов'язок і забезпечити безпеку кожного нашого громадянина, припинення інформаційної війни, яку розгорнули проти нашої держави і наших людей», - резюмував Михайло Опанащенко.

Прес-служба народного депутата України
Михайла Опанащенка

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net