Антимонопольний комітет в Херсоні досліджує ринок зовнішньої реклами

Херсонським обласним територіальним відділенням АМКУ проводиться дослідження ринку розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Херсона

За розглядом звернення до територіального відділення суб'єктів ринку з розміщення об'єктів зовнішньої реклами проводиться відповідне дослідження.

Зокрема, досліджується стан конкуренції на зазначеному ринку, порядок видачі органом місцевого самоврядування дозволів на розміщення рекламних засобів, бар'єри вступу на ринок тощо.

На цих питаннях також акцентовано увагу учасниками спільного засідання за участю інститутів громадянського суспільства та адміністрації Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

На теперішній час надана Виконкомом Херсонської міської ради на вимогу територіального відділення інформація є неповною, що унеможливлює проведення повного та всебічного дослідження цього питання. Виконком зобов'язався надати повну інформацію територіальному відділенню до кінця березня 2014 року.

Територіальне відділення пропонує учасникам ринку розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Херсон, у разі наявності пропозицій, заяв, клопотань з питання дослідження, звертатися до територіального відділення.

Прес - служба Херсонського обласного територіального
відділення Антимонопольного комітету України

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net