У закусці «з бужениною» бужениною і не пахло

Херсонським обласним територіальним відділенням АМКУ проведено збір та аналіз доказів у справі, розпочатій за наявністю в діях ТОВ «Богодухівський молзавод» (Харківська обл.) ознак порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Справу будо розпочато за результатами здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції на споживчих регіональних ринках та дослідження, проведеного за дорученням голови Антимонопольного комітету України.

Спеціалістами Відділення попередньо було встановлено, що виробник поводився не зовсім коректно щодо партнерів і споживачів, розміщуючи на упаковках своєї продукції неправдиву інформацію щодо її складу та споживчих властивостей, чим вводив в оману споживачів.

Зокрема, ТОВ «Богодухівський молзавод» використало у назві продукту (закуски бутербродної) позначення «з бужениною» та розмістило це позначення з відповідним зображенням на упаковці такого продукту за відсутності цього інгредієнту у складі згаданого виду закуски бутербродної.

Такі дії підприємства мають ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді недобросовісної конкуренції шляхом повідомлення оманливої інформації, яка може вплинути на наміри споживачів щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.

Наразі ТОВ «Богодухівський молзавод» направлено подання з попередніми висновками у справі, за результатами розгляду якого підприємство має право надати свої міркування, пропозиції, пояснення тощо.

Прес-служба
Херсонського обласного відділення
Антимонопольного комітету України

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net