АМКУ проводить дослідження ринків послуг з організації роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах

За дорученням Антимонопольного комітету України в січні поточного року територіальним відділенням розпочато перший етап проведення комплексного дослідження ринків послуг з організації роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продовольчим асортиментом. Дослідження планується проводити в територіальних межах міста Херсон.

Послуги з організації роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах переважно продовольчого асортименту являють собою комплекс взаємопов'язаних дій торгівельних мереж, основною метою яких є забезпечення якнайбільшої пропозиції товарів на ринку при постійному збільшенні їх різноманітності і асортименту.

Органи Антимонопольного комітету розпочинають вказане дослідження у зв'язку з тим, що споживачами вказаного ринку є майже всі мешканці міста Херсон.

Метою дослідження є захист споживачів від можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції торгівельними мережами, які здійснюють діяльність на території нашого міста.

Прес-служба
Херсонського обласного відділення
Антимонопольного комітету України

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net