Прокуратура Херсона запрацювала ефективніше?

Вже вчора 24 лютого стало відомо, що прокуратурою не дозволено незаконне витрачання 6 млн. грн. бюджетних коштів

Господарським судом Херсонської області задоволено позов про визнання недійсними рішення комітету з конкурсних торгів і договору про виконання реставраційно-ремонтних робіт Свято-Успенського собору на суму майже 6 млн. грн.

Як раніше повідомляла прес-служба прокуратури області, проведеними прокуратурою міста перевірками в діяльності виконавчих органів Херсонської міської ради виявлено низку порушень Бюджетного кодексу України та Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Так, встановлено порушення принципів добросовісної конкуренції та недискримінації учасників при закупівлі управлінням капітального будівництва Херсонської міської ради послуг з реставраційно-ремонтних робіт Свято-Успенського собору. Також порушено установлений порядок оприлюднення документації конкурсних торгів та право вільного доступу учасників до інформації про закупівлі.

Крім того, договором, укладеним за наслідками процедури закупівлі, всупереч вимогам законодавства взято бюджетне зобов'язання на 2014-2015 роки за відсутності відповідних бюджетних призначень і асигнувань на ці роки.

За інформацією прокуратури м. Херсона

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net