В.Пелих: «Херсонський аеропорт витримає конкуренцію»

В.Пелих: «Херсонський аеропорт витримає конкуренцію»

Голова обласної ради Віктор Пелих переконаний у тому, що херсонський аеропорт може скласти серйозну конкуренцію аеропортам-сусідам , повідомляє прес-служба обласної ради

«Зараз, коли наші сусіди побачили, що відродження херсонського аеропорту – це реальність, вони серйозно стурбувалися. Адже херсонський аеропорт не лише новіший, він розташований значно вигідніше. Конкуренція, звичайно, буде, і ми її витримаємо» – відзначив В.Пелих.

За його словами, вже є серйозне зацікавлення аеропортом з боку посольств, а також надходять пропозиції від компаній щодо відновлення роботи рейсів.

Також, Віктор Пелих відзначив, що кошти, які надійшли від Херсонського БТІ на відновлення роботи аеропорту, будуть не останніми: «У нас ще є резерви, які можна направити на аеропорт. Коли ми завершимо перший етап робіт, можна буде говорити про покращення його обслуговування».

Крім того, Віктор Пелих підкреслив, що кошти були виділені з обласного бюджету на важливі для усієї громади об'єкти: херсонський аеропорт, ККЗ «Ювілейний», Дім офіцерів. Проте, справедливо буде, якщо таке ж фінансування отримають і райони області:

«Минулого року ми з обласного бюджету профінансували ще й реконструкцію Бериславського шосе м.Херсону. Нас зрозуміли і підтримали в районах. Таким чином, акумулювавши всі зусилля , нам вдалося відремонтувати дорогу, якою користуються всі. Проте, чесно буде, якщо цього року ці кошти підуть не на ремонт доріг в обласному центрі, а вже в райони області», - вважає голова обласної ради.

За словами Віктора Пелиха, комунальне майно потребує консолідації зусиль та фінансів, а це можливо лише при спільному баченні розвитку регіону.