Херсонська міська рада перевищила свої повноваження

Такий висновок зробила прокуратура міста Херсона, скасувавши незаконне рішення Херсонської міської ради, яке суперечило вимогам чинного законодавства.

Прокуратура м. Херсона звернулася до Херсонського окружного адміністративного суду із позовом до Херсонської міської ради, в якому вимагала визнати незаконним і скасувати рішення Херсонської міської ради № 767 «Про затвердження складу комісії з питань розміщення об'єктів та розвитку інфраструктури міста і Положення про неї».

Вказане рішення суперечило вимогам чинного законодавства, оскільки при його прийнятті Херсонська міська рада перевищила свої повноваження.

Питання, які віднесені до компетенції комісії з питань розміщення об'єктів та розвитку інфраструктури міста, вирішуються також постійними комісіями міської ради, тобто в даному випадку невиправдано дублюються.

Крім того, у оскарженому рішенні не наведені підстави його прийняття, а перелічені в ньому нормативно-правові акти регулюють діяльність виконавчих органів ради, але не самої міської ради.

Постановою Херсонського окружного адміністративного суду адміністративний позов прокурора задоволено у повному обсязі. Зазначене рішення Херсонської міської ради визнано незаконним і скасовано.

Постанову оскаржено Херсонською міською радою до суду апеляційної інстанції, однак згодом від скарги відмовлено, у зв'язку з чим апеляційне провадження у справі закрито.

Прес-служба обласної прокуратури

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net