На херсонців чекає «Синій кіт»

На херсонців чекає «Синій кіт»

Херсонська міська галерея дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» днями відкрила для відвідувачів нову виставку.

Цінителі високого мистецтва пензля зможуть переглянути роботи міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Нюрнберг-Дюрер-ХХІ» (присвячений 540-річчю від дня народження відомого художника А.Дюрера).

Серед 24 переможців конкурсу (юні художники з України, Росії, Білорусі, Болгарії, Угорщини, Германії) є дві херсонки. Дівчатка – учениці навчально-естетичного комплексу «Художня школа» - Марія Агаєва і Таїсія Ручкіна. Маша здобула гран-прі конкурсу, Тая посіла ІІІ місце.

«Ця виставка пересувна, вона подорожує країнами вже більше трьох років. У нашій країні вона буде тільки в Харкові та Херсоні», - говорить директор навчально-естетичного комплексу «Художня школа» Юлія Сліпич.

Крім цього галерея «Синій кіт» пропонує відвідувачам виставку робіт чеських художників під назвою «Всупереч». Ян Косман, Людек Мішек і Вацлав Слайч – викладачі Західночеського університету, працюють у напрямі авангард та постмодерн.

Обидві виставки – дитяча і доросла працюватимуть до 14 лютого. Тому тих, хто захоплюється різними стилями та отримує насолоду від споглядання різножанрових робіт чекають у «Синьому коті».

Олена Донча